Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular!

ETZ Campus'e üye olmak için kullanmış olduğunuz aktif bir mail adresine sahip olmanız yeterlidir. Yapmanız gereken sadece Kayıt Ol butonuna basmak ve formu doldurmak. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra mail adresinize gönderilen doğrulama kodunu girmeniz ile hesabınız aktif duruma gelmiş olacaktır.
Yüklenmiş olan dosyaları indirmek (video hariç) tamamen dosya sahibinin kararına bağlıdır. Dosya yükleme esnasında indirilebilir dosya olabilmesine izin verilen bütün dosyalar, diğer kullanıcılar tarafından indirilebilir durumdadır.
Login sayfa kısmında bulunan Şifremi unuttum butonuna tıklayınız ve açılan pop-up ekrana mail adresinizi yazınız. Eğer girmiş olduğunuz mail adresi sistemde kayıtlı durumda ise girmiş olduğunuz mail adresinize şifre sıfırlama maili gönderilecektir.
ETZ Campus her kullanıcısına, diğer kullanıcılara hitap edebilmesi için 2 farklı isim hakkı sunmaktadır. Dilerseniz kendi isim soyisminizle, dilerseniz bir kullanıcı adı ile diğer kullanıcılarla dosya paylaşabilirsiniz. Bilgileriniz sizin istediğiniz şekilde bizde gizli kalacaktır.
ETZ Campus içinde aktif hesabı bulunan herkes eğitim dosyası paylaşabilir. Yapmanız gereken hesabınıza giriş yaptıktan sonra kişisel profilinize girmektir. Profilinizde yer alan Eğitim Yükle butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan pencerede yüklemek istediğiniz dosya türünü seçin ve ilgili bilgileri girip kaydet butonuna basın. İşte hepsi bu kadar!
Aktif kaydı bulunan üyelerimiz dilediği an şifrelerini yenileyebilirler! Üye girişi yapıldıktan sonra menü kısmında avatar resminize tıkladıktan sonra açılan menüden Şifre değiştir seçeneğini seçerek ya da profil hesabında sol tarafta bulunan Şifre değiştir menüsü kullanılabilir.
Üye girişi yaptıktan sonra profil sayfanıza giriniz. Profil sayfanızda sol tarafta yer alan kısayollar panelinden Hesap ayarları kısmına giriniz. Diğer kullanıcılar tarafından daha önce kullanılmamış bir kullanıcı adı tercih edin ve kaydet butonuna basınız. Kullanıcı adınızı değiştirdikten sonra tekrar giriş yapmak zorundasınızdır.
Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin hesaplarınızdan istediklerini diğer kullanıcılar görebilecek şekilde paylaşabilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra profil sayfanıza giriniz. Profil sayfanızda sol tarafta yer alan kısayollar panelinden Hesap ayarları kısmına giriniz. Sayfanın alt kısmında yer alan Değiştir butonunu kullanarak profil kapak fotoğrafınızı güncelleyebilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra profil sayfanıza giriniz. Profil sayfanızda sol tarafta yer alan kısayollar panelinden Kişisel bilgiler ve Diğer bilgiler kısmına girip dilediğiniz bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
Site içerisinde yer almasını istediğiniz reklamlarınız için Campus ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunun için sayfa alt kısmında yer alan iletişim menüsüne tıklayarak iletişim formunu kullanabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine konuyu açık şekilde belirterek direk mail yollayabilirsiniz.
© Copyright 2019 | ETZ Eğitim Danışmanlık. Tüm hakları saklıdır.

Campus LOGIN

Campus Kayıt